Wydarzenia

Rok 2016 - DZIESIĘCIOLECIE FIRMY MAXMED !

data wydarzenia: 2016-03-10

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, iż w tym roku nasza firma obchodzi dziesięciolecie działalności na rynku zaopatrzenia ortopedycznego! Dokładnie 10 lat temu, na przełomie marca i kwietnia 2006 roku, powstała spółka MAXMED S.C., która w następstwie dynamicznego rozwoju została przekształcona w lutym 2007 roku w MAXMED Sp. z o.o.

Od początku działalności MAXMED jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na polskim rynku brytyjskiej firmy The SpineCorporation Ltd – światowego producenta i dystrybutora jedynego dynamicznego gorsetu korekcyjnego do leczenia skolioz SPINECOR.

Przy okazji tej okrągłej rocznicy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom i kontrahentom za zaufanie, jakim nas obdarzyli! Liczymy na wiele kolejnych lat niemniej owocnej współpracy!

Jak zawsze zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u oraz do odwiedzin naszej strony internetowej: www.maxmed.com.pl, gdzie znajdziecie Państwo zawsze aktualne informacje na temat działalności MAXMED’u (w zakładce "Wydarzenia") oraz wszelkie wiadomości na temat systemu leczenia skolioz SpineCor.

                                                                                                   Serdecznie zapraszamy!