Wydarzenia

NZOZ Nowa Rehabilitacja - Kraków

data wydarzenia: 2015-01-23

 

W dniach 22-23 stycznia w NZOZ Nowa Rehabilitacja w Krakowie odbyło się szkolenie dla fizjoterapeutów z zakresu rehabilitacji w systemie SpineCor. Szkolenie prowadziła mgr Joanna Gałuszka - wyłączny Certyfikowany Trener SpineCor System w Polsce. Dzięki temu placówka ta - oprócz szerokiej gamy zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii - może teraz zaoferować pacjentom ze skoliozą specjalne ćwiczenia, oparte na ruchach korekcyjnych systemu SpineCor.

Ćwiczenia te przeznaczone są zarówno dla dzieci i młodzieży będących w trakcie leczenia gorsetem dynamicznym SpineCor, jak również dla osób przygotowywanych do zagorsetowania, oraz jako forma profilaktyki u dzieci z wczesną skoliozą. Zachęcamy do kontaktu z placówką, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat oferty ćwiczeń SpineCor:

NZOZ Nowa Rehabilitacja, Kraków, ul. Komuny Paryskiej 24

www.nowarehabilitacja.pl

Ten nowoczesny ośrodek oferuje - oprócz profesjonalnej i nowoczesnej rehabilitacji - konsulatcje lekarzy specjalistów oraz diagnostykę RTG, co zapewnia m.in. pacjentom ze skoliozą kompleksową opiekę medyczną w jednym miejscu.